5 Easy Facts About ثبت شرکت ها Described

ابطحی: مصرف تریاک در بین نمایندگان ادوار مختلف فراوان بود

[پیوند مرده] ↑ مرکز پژوهش‌های ایرانی و اسلامی. «مدخل برگزیده: تهران- جغرافیا/ شیوا جعفری».

فدراسیون هندبال آسیا، مهم‌ترین نهاد مسئول هندبال در آسیا، در سال ۱۳۵۳ رسماً در تهران تشکیل شد.[۲۱۳]

تالار رودکی نیز یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین تالارهای اپرا، موسیقی و تئاتر در ایران است که توسط اوژن آفتاندلیانس طراحی شده و با نام شاعر و نوازندهٔ ایرانی، رودکی، در ۳ آبان ۱۳۴۶ گشایش یافته‌است.[۱۷۷]

استاد حوزه: اختلاس و دزدی با روضه گرفتن و عزاداری پاک نمی‌شود

آغاز مدرنیسم در معماری تهران».

↑ آفتاب. «شهرداری: موش دیدید به ۱۳۷ زنگ بزنید/ آغاز مبارزه ضربتی با جوندگان موذی در تهران».

↑ شهبازی، داریوش. برگ‌هایی از تاریخ تهران. ثالث. صص. ۱۷، ۲۲۰، ۲۲۱ و ۲۲۲. شابک ۹۷۸۹۶۴۳۸۰۵۴۹۴.

تهران به‌عنوان پایتخت ایران، هنگام شکل‌گیری مساحتی حدود ۳ کیلومتر مربع داشت. تغییرات سیاسی و افزایش جمعیت، شهر را دستخوش دگرگونی منطقه‌ای کرد و مساحت آن افزایش یافت؛ به‌طوری که در سال ۱۳۴۷، نخستین طرح جامع شهر تهران ابلاغ شد که در آن مساحت شهر با افزایشی خیره‌کننده به ۱۸۱ کیلومتر مربع رسید. تهران با این مساحت به ۱۲ منطقه تقسیم شده بود.[۲۷۳]

↑ ۲۵۱٫۰ ۲۵۱٫۱ ۲۵۱٫۲ «آلودگی صوتی در کدام مناطق تهران بیشتر است؟». ایسنا. ۲۰۱۷-۱۲-۲۶. بایگانی‌شده از روی نسخه اصلی در ۱۶ اوت ۲۰۱۸. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۰۸-۱۶.

↑ «رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور/ با کیفیت‌ترین دانشگاه کدام است؟». اقتصاد نیوز. بایگانی‌شده از روی نسخه اصلی در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۰۸-۱۰.

here «تهران و پکن خواهر خوانده شدند + متن». پایگاه خبری افکارنیوز. بایگانی‌شده از روی نسخه اصلی در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۰۸-۳۱.

شریک با مسئولیت محدود، کسی است که مسئولیت او فقط به میزان سرمایه‌ای است که درشرکت گذارده و یا بایستی بگذارد. در اسم شرکت باید عبارت «شرکت مختلط» ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن، قید شود.

↑ ۲۵۶٫۰ ۲۵۶٫۱ «جولان موش‌های زنده‌خوار در تهران!». ایسنا. ۲۰۱۷-۰۷-۲۳. بایگانی‌شده از روی نسخه اصلی در ۱۷ اوت ۲۰۱۸. دریافت‌شده در ۲۰۱۸-۰۸-۱۶.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *